AKTUELT

Sinus TOTALTEKNISK er i ferd med å avslutte et godt år!

12.06.2020

I 2019 har Sinus TOTALTEKNISK hatt en meget positiv utvikling, med solid vekst og økt kundemasse.

Som ledd i vår vekststrategi har vi organisert samarbeidet med Scan VVS og Hamstad til Sinus TOTALTEKNISK. 

Med Sinus TOTALTEKNISK er vi meget godt rustet for komplekse ombygginger og utbygginger. Alt fra datahaller og simulatorrom, til de største og mest avanserte næringsbygg. Sinus TOTALTEKNISK er en spennende og viktig tilvekst til Sinus Elektro.
 
– Vårt mål har hele tiden vært å bli en foretrukken samarbeidspartner og leverandør av totaltekniske entrepriser i regionen. Det er noe vi erfarer gjennom 2019 at vi kan være i ferd med å oppnå med det teamet vi nå har, sier prosjektleder for Sinus TOTALTEKNISK, Are Emil Ulvøy.
P9262001
– Vi tror på at kombinasjonen av høy kompetanse på tvers av fagene, god arbeidsmoral og sterk gjennomføringsevne, er årsaken til at vi lykkes i å være en solid og driftig totalteknisk entreprenør, legger han til.

I tillegg til erfaring, har teamet et samlet veldig godt humør, noe som gjør at arbeidsdagene er kjekke og ganske så trivelige.

– Det er jo heller ikke et minus, når vi enkelte dager må brette opp armene og jobbe mens andre spiser middag, ler Are godt.
 
Alt i alt - vi ser frem til et spennende og innholdsrikt 2020!

AKTUELT

Skjermbilde%202024-03-11%20kl_%2011_49_47

Godt rigget for videre vekst

For både Sinus Elektro og Sinus Totalteknisk ble 2023 et godt år med vekst og solid utvikling. Faglig sett, var målsettingen for 2023 å rigge selskapene for å kunne levere hele bredden i alle typer leveranser. Det har gått helt som planlagt.
Godt rigget for videre vekst
IMG_5452

Sørger for at alt elektrisk på nye SUS går på skinner!

Nye SUS tar form. Sinus Elektro har siden oppstart av byggearbeidene hatt ansvar for strøm til all drift på byggeplassen. For kontorer, maskiner og utstyr er det avgjørende at det er kraft i alle kontakter. Det sørger Sinus Elektro for på en bærekraftig måte.
Sørger for at alt elektrisk på nye SUS går på skinner!
pressemelding

Vi samler driften

Sinus Elektro AS vokser, og oppdragsmengden øker! Vi samler driften til vårt hovedkontor i Sandnes. Lageret forblir på Ålgård.
Vi samler driften