AKTUELT

Vi fortsetter veksten og søker elektromontør⚡

08.10.2024

Er du en selvstendig og selvgående elektromontør som trives med å planlegge egen arbeidsdag og som ønsker å jobbe i et faglig sterkt team? Vi søker etter en elektromontør som brenner for det samme som oss- innovative, bærekraftige og fremoverlente løsninger.


Vi er et selskap i vekst. Vårt firma har en flat lederstruktur, hvor alle bidrar til å nå felles mål. Vi legger stor vekt på et godt arbeidsmiljø og en positiv omgangstone. Vi tror på at alle medarbeidere har potensiale til å utvikle seg og vokse med firmaet.

Vi søker etter en person som synes at følgende arbeidsoppgaver kan være interessante:
• Installasjoner, serviceoppdrag hos privat, næringskunder, rammeavtaler
• Kommunikasjon med kunder
• Feilsøking og problemløsning.
• Mersalg mot kunder og annet relevant arbeid

 Vi kan tilby:
• Et dyktig fagmiljø med mål om å være de beste i bransjen
• Muligheten til å ta flere fagbrev
• Konkurransedyktig lønn og gode arbeidsbetingelser
 
Er du på let etter nye muligheter og synes dette så interessant ut?

Ta kontakt med Anders Ulvøy på telefon 909 91 852, eller på e-post aulvoy@sinus-elektro.no
SoMe%20vi%20s%C3%B8ker%20elektromont%C3%B8r

AKTUELT

P1013778

Sinus TOTALTEKNISK har spennende dager på Sola lufthavn

DHL Express bygger en ny logistikkterminal på Stavanger lufthavn, Sinus TOTALTEKNISK står for prosjektering og gjennomføring av alt innen ventilasjon, rør, automasjon og elektro
Sinus TOTALTEKNISK har spennende dager på Sola lufthavn
Bilde%20til%20vanledning1

Effektiv strømforsyning til storprosjektet «Ny hovedvannledning Vest».

Da arbeidet med tunnelen mellom Grannes og Tjensvoll startet, ble vi kontaktet av entreprenør B&G for å sikre byggestrøm til prosjektet.
Effektiv strømforsyning til storprosjektet «Ny hovedvannledning Vest».
IMG_1483

Full fart på Madla Vest

Vi er godt i gang med det andre byggetrinnet på Madla Vest, et spennende boligprosjekt som består av 42 leiligheter. Dette oppdraget er en del av et større samarbeid med MASIV og INEO Eiendom.
Full fart på Madla Vest