AKTUELT

Full fart på Madla Vest

07.10.2024

Vi er godt i gang med det andre byggetrinnet på Madla Vest, et spennende boligprosjekt som består av 42 leiligheter. Dette oppdraget er en del av et større samarbeid med MASIV og INEO Eiendom.

Sinus Elektro var tidligere med på byggetrinn 1, som startet i 2022, nå har vi ansvaret for de tekniske fagene i byggetrinn 2.

Rune Husabø er bas for prosjektet, og prosjektleder Stian Buljo forteller at prosjektet går veldig bra. Han trekker frem det gode samarbeidet med andre faggrupper som en nøkkelfaktor. 

- Vi har hatt en fantastisk samhandling med alle involverte parter, noe som gjør dette til et veldig vellykket prosjekt, sier Stian. Han roser også hovedentreprenøren, MASIV, for deres effektive prosjektstyring og profesjonelle tilnærming.

Sinus Elektro er med i prosjektet via Sinus Totalteknisk, som leverer totaltekniske entrepriser innen rør, elektro og ventilasjon. I Madla Vest-prosjektet har Sinus Totalteknisk hovedansvaret for de tekniske fagene. Med fokus på kvalitet, samarbeid og god prosjektstyring, er vi stolte av å bidra i utviklingen av den nye bydelen.

AKTUELT

processed-108bbbcd-b176-4e9b-b5ff-76ee212bb55a_ilK23E8s

Vi lyser opp torget i Stavanger

Har du lagt merke til den lysende monolitten på torget i Stavanger?
Vi lyser opp torget i Stavanger
ivar

Utvidelse av Langevatn VBA for IVAR IKS er den største kontrakten Sinus har hatt noen gang!

Bygget er 21 000 kvm fordelt på 7 etasjer, med en total kostnad for Ivar på ca. 1,1 mrd. kroner.
Utvidelse av Langevatn VBA for IVAR IKS er den største kontrakten Sinus har hatt noen gang!
sinusrydder

Ryddesjauen er i gang!

Snart flytter vi inn i nye lokaler i Hovebakken 7, gamle Svindland bygget. Dette blir spennende :)
Ryddesjauen er i gang!