AKTUELT

Utvidelse av Langevatn VBA for IVAR IKS er den største kontrakten Sinus har hatt noen gang!

03.06.2020

Bygget er 21 000 kvm fordelt på 7 etasjer, med en total kostnad for Ivar på ca. 1,1 mrd. kroner.

Vi begynte på dette prosjektet i januar 2017 og har i dag ca. 12-14 personer på plassen. I begynnelsen av desember hadde vi brukt ca 8000 arbeidstimer – det gjenstår da ca. 20 000 timer til bygget skal være ferdig i september/oktober 2018.

AKTUELT

IMG_5172

God driv i Sirdal

Det for tiden skikkelig god fart i Sirdal! Vi har opp mot åtte elektrikere i sving der hver dag for å kunne håndtere prosjektene effektivt.
God driv i Sirdal
DL6A0927

I 2025 stenges 2G-nettet og flere hytteeiere i Sirdal vil ha behov for å bytte system

Mobiloperatørene stenger 2G-nettet. I det norske mobilmarkedet planlegger nå operatørene å fase ut og stenge ned 2G-nettet i løpet av 2025.
I 2025 stenges 2G-nettet og flere hytteeiere i Sirdal vil ha behov for å bytte system
Bil%20foran%20vannkraft%20generator

Vi søker elektriker til vår automasjonsavdeling

Vår automasjonsavdeling har allsidige oppdrag relatert til kraftproduksjon og industri. Avdelingen er i vekst. Vi utvider teamet og søker en kvalifisert elektriker som brenner for det samme som oss- innovative, bærekraftige og fremoverlente løsninger.
Vi søker elektriker til vår automasjonsavdeling